• Pravidelně aktualizujeme ceny klenotů!

Vyhledávali jste: KLENOTA


Vyhledávali jste produkty od výrobce KLENOTA a zde jsou výsledky vyhledávání. Od výrobce KLENOTA máme 3698 produktů a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky KLENOTA: 3698

Zlaté náušnice s topazem a diamanty KLENOTA

Náušnice pecky z bílého 14k zlata zdobí čiré diamanty a zářivé topazy v odstínu Swiss blue. Skvělý tip na dárek pro ženy, které mají v oblibě barevné a zářivé šperky. Zapínání náušnic je typu puzeta. Prohlédněte si také další barevné varianty.

Cena od 13 900 Kč

Náušnice s perlou Akoya v bílém zlatě KLENOTA

Náušnice s mořskou perlou Akoya vsazené do bílého 14k zlata jsou mimořádným doplňkem pro každou příležitost. Perly jsou nadčasovým šperkem, který nikdy nevyjde z módy. Skvěle podtrhují ženskou něžnost a sluší ženám všech věkových kategorií.

Cena od 15 900 Kč

Moderní snubní prsteny z bílého zlata KLENOTA

Snubní prsteny vyrobené z bílého 14k zlata. Dámský prsten je zdoben diamanty v briliantovém brusu. Jeho obroučka je lehce prohnutá a prsten tak skvěle sedí i k zásnubnímu prstenu. Pánský prsten má hranatý profil a speciální povrchovou úpravu - stardust. DÁMSKÝ PRSTEN | PÁNSKÝ PRSTEN

Cena od 39 700 Kč

Dětské náušničky z bílého zlata KLENOTA

Dětské náušničky ve tvaru srdce vyrobené z bílého 14k zlata. Zapínání náušnic je typu brizura s proto je tento model vhodný i jako první náušnice. Zaoblené hrany a bezpečné zapínání jsou tou nejlepší volbou pro malé slečny.

Cena od 6 500 Kč

Dětské náušnice z bílého zlata srdíčka KLENOTA

Krásné dětské náušnice ve tvaru srdíček, vyrobené z bílého 14k zlata, potěší každou malou parádnici. Srdíčka mají matný povrch a jsou tak chráněny před drobnými škrábanci. Zapínání je typu brizura, náušnice jsou tedy vhodné i pro ty nejmenší slečny.

Cena od 6 500 Kč

Zásnubní prsten ze žlutého zlata zdobený briliantem KLENOTA

Jednoduchý zlatý prsten s čirým diamantem v briliantovém brusu. Díky svým jemným liniím a čistému designu potěší zejména milovnice klasické krásy. Skvěle se hodí pro výjimečné chvíle i každodenní nošení.

Cena od 33 900 Kč

Klasický zásnubní prsten z bílého zlata s diamantem KLENOTA

Elegantní zlatý prsten zdobený čirým briliantem. Zaoblené tvary a čistý design ocení především ženy, které mají rády nadčasovou krásu. Skvělá volba pro zásnuby i další příležitosti.

Cena od 33 900 Kč

Zlatý náhrdelník z perel Akoya KLENOTA

Náhrdelník z bílých Akoya perel zasazený do 14k bílého zlata. Klasické perlové šňůry jsou uzlíkované a mají decentní zapínání, které neruší krásu náhrdelníku. Nadčasový doplněk, který nikdy neomrzí.

Cena od 33 900 Kč

Náhrdelník s Akoya perlami v bílém zlatě KLENOTA

Klasický perlový náhrdelník s kulatými perlami Akoya v bílém 14k zlatě. Elegantní doplněk pro slavnostní příležitosti, který se těší oblibě po dlouhá desetiletí. Spolu s náušnicemi a náramkem či prstenem vytvoří luxusní sadu, kterou si můžete prohlédnout zde.

Cena od 43 900 Kč

Pecky z bílého zlata s kulatými citríny KLENOTA

Náušnice v podobě pecek z bílého 14k zlata s kulatými citríny o průměru 5 mm. Klasický design s použitím osobitého drahokamu, který se hodí ke každodennímu nošení. Citríny Madeira nabývají odstínů od jantarově žluté až po medovou. Perfektní dárek k narozeninám či výročí.

Cena od 9 900 Kč

Náušnice s princess diamanty z bílého zlata KLENOTA

Elegantní diamantové náušnice pecky vyrobené z bílého 14k zlata. Náušnice zaujmou méně tradičním brusem diamantů zvaným princess (princezna), který díky svému mimořádnému lesku skvěle vyniká jako solitér. Jedná se o luxusní šperk, který je vhodný pro každý den.

Cena od 43 900 Kč

Prsten z bílého zlata osazený diamanty KLENOTA

Prstýnek vyrobený z bílého 14k zlata osázený na jedné půlce diamanty v kulatém čili briliantovém brusu. Tento design se označuje jako half eternity. Oblíbený je jako dárek k významným výročím nebo jako výjimečný snubní prsten.

Cena od 20 900 Kč

Zlatý přívěsek s černým diamantem KLENOTA

Minimalistický náhrdelník vyrobený z bílého 14k zlata s černým diamantem zavěšeným na řetízku venezia. Jedná se o perfektní každodenní doplněk. Černé diamanty se hodí pro ženy, které jsou své a nebojí se vybočit z řady. Prohlédněte si náhrdelník také v jiné barevné variantě.

Cena od 12 900 Kč

Prsten z bílého zlata s brilianty KLENOTA

Luxusní prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí pět výrazných briliantů. Prsten působí na ruce lehce masivním dojmem, díky čemuž je pohodlný a zároveň jej nikdo nepřehlédne. Hodí se také jako snubní prsten pro ženy, které preferují solitérní prsteny.

Cena od 98 900 Kč

Prsten half eternity z bílého zlata s diamanty KLENOTA

Decentní snubní prstýnek typu half eternity v bílém 14k zlatě. Zdobí jej kulaté diamanty o průměru 1,3 mm, které dávají prstenu nádherný třpyt. Diamantový snubní prstýnek se skvěle páruje se zásnubními prsteny i jinými šperky.

Cena od 17 900 Kč

Moderní snubní prstýnky ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní snubní prsteny vyrobené ze žlutého 14k zlata. Dámský prsten je zdoben diamanty v briliantovém brusu. Jeho obroučka je lehce prohnutá a prsten tak skvěle sedí i k zásnubnímu prstenu. Pánský prsten je vyroben ze žlutého zlata, má hranatý profil a speciální povrchovou úpravu. DÁMSKÝ PRSTEN | PÁNSKÝ PRSTEN

Cena od 39 700 Kč

Moderní diamantový prsten z bílého zlata KLENOTA

Elegantní snubní prsten z bílého 14k zlata. Prstýnek je ozdoben diamanty, které jsou usazeny na obroučce prstenu, která je lehce vyhnutá. Díky tomu prsten krásně ladí k zásnubnímu. Jedná se o jeden z nepopulárnějších modelů v naší nabídce.

Cena od 25 900 Kč

Snubní sada v bílém zlatě s řádkou diamantů KLENOTA

Nadčasovou snubní soupravu ze 14k bílého zlata tvoří lesklé prstýnky v klasickém designu se zaoblenými hranami pro maximální pohodlí při nošení. Dámský prsten se šířkou 2 mm zaujme asymetrickou, uprostřed se rozšiřující řádkou zářivých diamantů. Pánský prsten má šířku 3 mm, je tedy spíše drobnější. Tento set...

Cena od 26 400 Kč

Zlaté náušnice s diamanty a perlami KLENOTA

Náušnice z bílého 14k zlata v elegantním designu se sladkovodní bílou perlou a jemnými brilianty. Klasické perlové náušnice představují nadčasový šperk, který bude vždy trendy. Sladkovodní perly se skvěle hodí pro všechny ženy, vždy vyzdvihnou jejich přirozenou krásu.

Cena od 15 900 Kč

Zlaté náušnice se smaragdem a diamanty KLENOTA

Puzetové náušnice se smaragdy představujeme v bílém 14k zlatě. Vedle oválných smaragdů se třpytí jemné diamanty o velikosti 2,2 mm. Náušnice typu pecky jsou velmi oblíbené, budou vypadat skvěle ke každému outfitu.

Cena od 79 900 Kč

Smaragdové náušnice pecky z bílého 14k zlata s diamanty KLENOTA

Jemné náušnice z 14k bílého zlata zdobí nádherné zelené smaragdy ve tvaru oválu. Každý z nich doplňuje jeden drobný diamant v kulatém neboli briliantovém brusu. Elegantní doplněk pro každodenní nošení i speciální příležitosti.

Cena od 28 900 Kč

Prsten z bílého zlata s modrým diamantem KLENOTA

Klasický zásnubní model ve variantě z bílého 14k zlata s modrým diamantem v briliantovém brusu. Tento neobvyklý odstín diamantu potěší všechny ženy, které obdivují originální šperky. Prohlédněte si také další zásnubní prsteny s barevnými diamanty.

Cena od 29 900 Kč

Náušnice s modrým topazem ve žlutém zlatě KLENOTA

Klasické náušnice pecky s výrazně modrými London blue topazy o průměru 5 mm zasazenými ve žlutém 14k zlatě. Elegantní doplněk pro každý den, sluší zejména blondýnkám.

Cena od 10 900 Kč

Safírový zlatý prsten s diamanty KLENOTA

Krásný safírový prsten z bílého 14k zlata zdobí dva jemné diamanty. Safír v oválném brusu krásně vyniká, je zvýrazněna jeho nezaměnitelná barevná hloubka. Tento design je velmi oblíbený pro zásnuby. Potěší všechny ženy, které preferují barevné drahokamy.

Cena od 23 900 Kč

Prsten se smaragdem v bílém zlatě KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata zdobí centrálně usazený smaragd ve své typicky zelené barvě. Krapny, do kterých je drahokam usazen, připomínají okvětní lístky. Prstýnek tak získává romantický nádech. Skvěle se hodí pro zásnuby, potěší zejména milovnice barevných drahokamů.

Cena od 10 900 Kč

Prsten se smaragdem a diamanty z bílého zlata KLENOTA

Elegantní prsten z bílého 14k zlata s oválým smaragdem a čirými diamanty. Typicky zelený smaragd v bílém zlatě přímo září. Design prstenu je vhodný i jako zásnubní prstýnek, který potěší zejména ženy s láskou k barevným drahokamům.

Cena od 23 900 Kč

Náušnice z bílého zlata se smaragdy KLENOTA

Náušnice v podobě pecek vyrobené z bílého 14k zlata se smaragdy v kulatém brusu o průměru 4 mm. Praktické zapínání je řešeno puzetou, se kterou se rychle manipuluje. Tato svěží barevná kombinace jistě zaujme a rozzáří i jednoduchý outfit. Náušnice potěší jako dárek zejména ženy, které mají rády veselé a výrazné...

Cena od 19 900 Kč

Náhrdelník z bílého 14k zlata s tahitskou perlou KLENOTA

Náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí kulatá tahitská perla. Tyto tmavě zbarvené perly dodají každému šperku punc luxusu - i pokud se jedná o minimalistický náhrdelník. Tip na krásný dárek, tento šperk potěší všechny milovnice přírodních perel.

Cena od 15 900 Kč

Náhrdelník s tahitskou perlou a diamantem  KLENOTA

Úchvatný náhrdelník z bílého 14k zlata ozdobený tahitskou perlou a zářivým diamantem v kulatém brusu. Pevný řetízek typu Venezia a přívěsek v podobě tmavé perly doplněné čirým briliantem vytváří dojem luxusu.

Cena od 23 900 Kč

Zlatý náhrdelník s citrínem a diamantem KLENOTA

Na řetízku typu venezia ze žlutého 14k zlata je volně zavěšen přívěsek s citrínem ve tvaru srdce, nad nímž se blýská drobný čirý diamant. Originální dárek z lásky, který potěší zejména milovnice zářivých přírodních drahokamů.

Cena od 14 900 Kč